RC0201FR-0727KL
MFR.Part #
RC0201FR-0727KL
JLCPCB Part #
C273283
Description
-55℃~+125℃ 25V 27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS