FMP100FTF52-17K8
MFR.Part #
FMP100FTF52-17K8
JLCPCB Part #
C1383408
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS