FMP100FTF52-13R3
MFR.Part #
FMP100FTF52-13R3
JLCPCB Part #
C3485784
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS