FMP100FTF52-13R
MFR.Part #
FMP100FTF52-13R
JLCPCB Part #
C3394663
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS