SR1210FR-074K7L
MFR.Part #
SR1210FR-074K7L
JLCPCB Part #
C6823857
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS