FMP100FTE52-7K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FTE52-7K5
JLCPCB Part #
C1381147
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS