FMP100FTE52-68R1
MFR.Part #
FMP100FTE52-68R1
JLCPCB Part #
C3476730
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS