MFR-25FRFPN1K6
MFR.Part #
MFR-25FRFPN1K6
JLCPCB Part #
C1749963
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS