FMP100FTE52-576R
MFR.Part #
FMP100FTE52-576R
JLCPCB Part #
C3440482
Description
-55℃~+155℃ 1W 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS