FMP100FTE52-4K22
MFR.Part #
FMP100FTE52-4K22
JLCPCB Part #
C3502051
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS