FMP100FBE52-4K22
MFR.Part #
FMP100FBE52-4K22
JLCPCB Part #
C1381143
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS