FMP100FTE52-32R4
MFR.Part #
FMP100FTE52-32R4
JLCPCB Part #
C3457510
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS