FMP100FTE52-28R
MFR.Part #
FMP100FTE52-28R
JLCPCB Part #
C1380054
Description
-55℃~+155℃ 1W 28Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS