SR1218JK-075R1L
MFR.Part #
SR1218JK-075R1L
JLCPCB Part #
C2145409
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS