FMP100FTE52-20K
MFR.Part #
FMP100FTE52-20K
JLCPCB Part #
C1380209
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS