NCR200KR-73-47R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR200KR-73-47R
JLCPCB Part #
C19328343
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 47Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS