MFP50SBRE52-80K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRE52-80K
JLCPCB Part #
C1769561
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS