FMP100FRF52-8K2
MFR.Part #
FMP100FRF52-8K2
JLCPCB Part #
C1755455
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS