AF0402JR-07330KL
MFR.Part #
AF0402JR-07330KL
JLCPCB Part #
C5581494
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS