FCR-50JT-52-91R
MFR.Part #
FCR-50JT-52-91R
JLCPCB Part #
C1373013
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 91Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS