FMP100FRF52-13K
MFR.Part #
FMP100FRF52-13K
JLCPCB Part #
C3404920
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS