SR2010JK-075K1L
MFR.Part #
SR2010JK-075K1L
JLCPCB Part #
C876831
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS