FMP100FRE52-76R8
MFR.Part #
FMP100FRE52-76R8
JLCPCB Part #
C1761899
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS