RT0603BRD07620RL
MFR.Part #
RT0603BRD07620RL
JLCPCB Part #
C861501
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS