FMP100FRE52-60R4
MFR.Part #
FMP100FRE52-60R4
JLCPCB Part #
C1755528
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS