AF164-FR-07226KL
MFR.Part #
AF164-FR-07226KL
JLCPCB Part #
C1739589
Package
0603x4
Description
226kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS