FMP100FRE52-1R37
MFR.Part #
FMP100FRE52-1R37
JLCPCB Part #
C1761626
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS