FMP100FRE52-16R5
MFR.Part #
FMP100FRE52-16R5
JLCPCB Part #
C1757651
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS