SR2512MK-0712RL
MFR.Part #
SR2512MK-0712RL
JLCPCB Part #
C2137564
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS