RC1218DK-075K11L
MFR.Part #
RC1218DK-075K11L
JLCPCB Part #
C4066954
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS