FMP100FBE52-78R7
MFR.Part #
FMP100FBE52-78R7
JLCPCB Part #
C1379638
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS