FMP100FBE52-14R
MFR.Part #
FMP100FBE52-14R
JLCPCB Part #
C1383321
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS