FMP100FBE52-11K8
MFR.Part #
FMP100FBE52-11K8
JLCPCB Part #
C3363553
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS