FMF-25FTF52-82R
MFR.Part #
FMF-25FTF52-82R
JLCPCB Part #
C1373976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS