RC0805FR-07715RL
MFR.Part #
RC0805FR-07715RL
JLCPCB Part #
C483228
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS