FMF-25FTF52-2K2
MFR.Part #
FMF-25FTF52-2K2
JLCPCB Part #
C1374306
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS