MFR50SFBE52-69K8
MFR.Part #
MFR50SFBE52-69K8
JLCPCB Part #
C1372606
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS