FMF-25FRF52-51K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF-25FRF52-51K
JLCPCB Part #
C3509128
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS