FMP100FTE52-47R
MFR.Part #
FMP100FTE52-47R
JLCPCB Part #
C1379697
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS