FMF3WSFRF73-2R7
MFR.Part #
FMF3WSFRF73-2R7
JLCPCB Part #
C3369204
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS