FMF3WSFRE73-36K
MFR.Part #
FMF3WSFRE73-36K
JLCPCB Part #
C3404213
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS