RV0805FR-071M74L
MFR.Part #
RV0805FR-071M74L
JLCPCB Part #
C7304062
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS