FMF200FTF73-390K
MFR.Part #
FMF200FTF73-390K
JLCPCB Part #
C1387654
Description
-55℃~+155℃ 2W 390kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS