NKN2WSFR-73-4R7
MFR.Part #
NKN2WSFR-73-4R7
JLCPCB Part #
C19568112
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS