FMF200FRF73-3R3
MFR.Part #
FMF200FRF73-3R3
JLCPCB Part #
C1766731
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS