RV2010FK-074M75L
MFR.Part #
RV2010FK-074M75L
JLCPCB Part #
C20166222
Description
-55℃~+155℃ 4.75MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS