FMF200FRF73-3K9
MFR.Part #
FMF200FRF73-3K9
JLCPCB Part #
C1772855
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS