AF164-FR-0713R3L
MFR.Part #
AF164-FR-0713R3L
JLCPCB Part #
C1739104
Package
0603x4
Description
13.3Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS