FMF200FRF73-1R1
MFR.Part #
FMF200FRF73-1R1
JLCPCB Part #
C1766654
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS