CFR3WSJT-73-1K1
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-1K1
JLCPCB Part #
C1386968
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS